Strona główna

Lubię aktywny wypoczynek

Każdy powinien lubić moim zdaniem możliwość spędzenia wolnego czasu w sposób przyjemny, a zarazem interesujący. No bo co to za przyjemność z siedzenia na plaży (lato) lub na śniegu (zima) i wpatrywania się w ptaki (lato) lub w śnieg (zima). Ja tam wolę trochę się poruszać i zrobić co do mnie należy.
narty alpy

Czytaj dalej 03.08.2010. 09:15

Problemy, problemy

Problemy z kwestiami męskości w pewnym momencie dotykają każdego faceta. Każdy mężczyzna w pewnej chwili po prostu traci kontrolę nad pewnymi funkcjami swojego organizmu przez co może tracić nieco w oczach swojej partnerki.
przedwczesny wytrysk

Czytaj dalej 02.08.2010. 12:21

Ryba wpływa na wszystko...

przepis na rybę po grecku
Jesteś tym, co jesz. Tak brzmi tytuł popularnego na całym świecie programu telewizyjnego. Przyznam, że i ja go widziałem. Nie potrafię natomiast stwierdzić jednoznacznie do jakiej kategorii zakwalifikowałbym ten program.

Czytaj dalej 27.07.2010. 13:52

Własne cztery kąty

Własne cztery kąty i dach nad głową to jedna z rzeczy, do której wszyscy przywiązujemy sporą wagę. Niektórzy wolą mieszkania, inni domy, jeszcze inni wolą dom, ale mieszkają w mieszkaniu, bywa różnie, jednak marzenia o własnym kawałku podłogi i potrzeba ich posiadania jest nam wszystkim wspólna.

Czytaj dalej 25.07.2010. 15:28

Otwieram lodówkę, a tam...

Są takie wydarzenia, które odmieniają nasze życie. Są tacy ludzie, których lubimy tak bardzo, że plakaty z ich wizerunkami wieszamy na ścianach. Są takie filmy i piosenki, które nucimy sobie codziennie, w każdej niemal sytuacji, o każdej porze. Dla mnie jedną z takich osób jest Miley Cyrus, a jednym z takich filmów jest Hannah Montana. Dla niewtajemniczonych (są tacy???) - Cyrus zagrała w nim główną, tytułową bohaterkę, nagrała płytę ze ścieżką dźwiękową, występem w serialu promowanym przez studio Disneya podbiła setki milionów serc kobiet i mężczyzn z całego świata. Nie jest to film/serial tylko dla dzieci i nastolatków, dla spragnionych miłości licealistów i licealistek. Ten serial nie ma ograniczenia wiekowego, jak dowodzą badania, jego publika jest bardzo różnorodna - podzielona ze względu na wiek, jak i zawód, wykształcenie, kolor skóry, miejsce zamieszkania itd. Jak zatem dowiedzieć się czegoś więcej o Miley vel Hannah Montana? Najbardziej oczywistą odpowiedzią, jak przychodzi mi do głowy jest "internet". Wystarczy wpisać "gry hannah montana" lub "gry dla dzieci" aby odszukać kolorowe, zabawne aplikacje przeznaczone dla młodych fanów niezwykle popularnej piosenkarki-aktorki. Jeśli zaś szukamy kompletnej dyskografii Montany wystarczy, że wpiszemy w wyszukiwarce "piosenki dla dzieci". Polecam przewertowanie sieci. Stron na temat serialu jest mnóstwo i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie!

19.07.2010. 08:50

To co każda kobieta lubi najbardziej

Powszechnie wiadomo, że kobiety to materialistki. Trudno się z tym zdaniem nie zgodzić, sama wiem jak reaguję na dobrej klasy błyskotkę (a przez dobrą klasę rozumiem naprawdę dobrą klasę!), czy też inny przedmiot luksusowy, który wpada w moje ręce w sposób całkowicie legalny a jednocześnie nie wymagający łamania prawa. Dlatego też wiem jak ważne w naszym życiu są prezenty różnego rodzaju. Czasem zdarzają się okazje wyjątkowe, podczas których obdarowywanie kogoś jest najtrudniejsze - te okazje to super imprezy.

Czytaj dalej 13.07.2010. 11:37

Lato, lato, ale bez przesady!

Nadeszło w końcu długo wyczekiwane przez wszystkich lato. Temperatury sięgają ponad 30 stopni celsjusza. Jak zwykle tuż po rozpoczęciu się upałów wiele osób tak ich przedtem spragnionych ma ich już dosyć. W całej Europie zmarło już co najmniej kilkaset osób. Wysoka temperatura zagraża najbardziej osobom starszym i wszystkim tym mającym problemy z ciśnieniem, układem krążenia. Mimo zaleceń lekarzy o pozostawaniu w domach w czasie największej gorączki, wiele osób wychodzi na całe godziny. Pamiętać musimy o odpowiednim nawadnianiu organizmu, powinniśmy pić co najmniej 2-3 litry wody mineralnej. Dzieci nie powinny wychodzić na dwór w czasie największego nasłonecznienia. Ich czas możemy zorganizować zachęcając je do grania w różnego rodzaju gry dla dzieci, i pozostawania w domu. Rodzajów takich gier jest całe mnóstwo. Nie chodzi tylko o gry elektroniczne, komputerowe, ale również planszowe - te w tzw. starym stylu. Starsi wiekiem swój czas mogą zorganizować zaś grając w gry wojenne. Mniej wymagający naśladowcy sławnego Rambo, czy Terminatora gustować będą z pewnością w rodzaju gier zwanym gry strzelanki. Każda z tych form rozrywki przyda się jako alternatywa w upalne letnie dni, a już w szczególności w porach największego upału. Będzie bowiem zachęcać do pozostawania w domach w czasie, w którym efekt braków w dziurze ozonowej znowu o sobie przypomni.

12.07.2010. 12:40

Wszystkie mamy tego świata - łączcie się

Widzę często młode mamy spacerujące ze swoimi pociechami ulicą - czasem są to maluchy w wózkach, czasem kroczące samodzielnie. Niezmiennie jednak razi mnie fakt, że niektóre mamy krzyczą na swoje maleństwa. Ja rozumiem, że dziecko może być niegrzeczne i trzeba go uczyć poprawnego zachowania. Jednakże maluch, który nie ma jeszcze skończonego roku i w ogóle nie rozumie pewnych rzeczy nie musi być konfrontowany z jawną agresją skierowaną przeciwko niemu. Z drugiej strony patrząc nasze dzieci wyglądają co raz lepiej wydaje się, że dobry sklep dla dzieci jest w tej chwili instytucją często odwiedzaną przez rodziców. Coraz więcej dobrych ubrań i bezpiecznych zabawek - to oznaka pewnego rodzaju świadomości i dbałości o to, by dziecko dostawało to, co najlepsze. w końcu w tej chwili artykuły dla dzieci różnego rodzaju można dostać praktycznie wszędzie. A jednak nie wszędzie są one kupowane. Co prawda nie wiem jak sprawa ma się w przypadku dziecięcej sypialni, jednakże słyszałam, że pościel dziecięca również jest w tej chwili produkowana z pieczołowitą dbałością o każdy szczegół, antyalergiczna i bezpieczna.

07.07.2010. 08:39

Ale skwar!

Gorąco, nie? Nie wiem, jak u Was, ale u mnie skwar ogromny i przyznam szczerze dobija mnie już ten upal trochę. Oczywiście są pewne plusy, woda w jeziorze cieplutka tak, że nawet taki zmarzluch jak ja chętnie do niej wejdzie, ale... no to trochę za mało.

Czytaj dalej 06.07.2010. 10:23

Zmniejszanie hałasu na podwórku

Latem podwórko jest źródłem takiego harmidru, że czasem ciężko mi wytrzymać. Co więcej, jak na moje oko taka sytuacja nasila się w momencie, w którym zaczynają się letnie wakacje. Dlatego też jedynym sposobem, by ukrócić nieco wytwarzanie niekorzystnych czynników dla mojego spokoju osobistego jest tworzenie dobrych gier, które sprawiają, że dzieci grzecznie siedzą w domu.

Czytaj dalej 05.07.2010. 12:31